Соціум

Як ясінянські лісівники популяризують своє лісництво (Фото)

В рамках лісівничого тижня працівники ДП «Ясінянське ЛМГ» оновили інформаційну стелу, що знаходиться на Яблунецькому перевалі вздовж автомобільної дороги міжнародного значення Н-09, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, при в’їзді на територію лісового фонду підприємства.

‍Відтепер, кожен проїжджий може більше дізнатися про лісових господарників Ясінянської долини та ознайомитися з існуючою на території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ» рекреаційно-туристичною інфраструктурою.

Виконана робота здійснена з метою популяризації лісового господарства й інформування людей про стан і діяльність лісогосподарських підприємств краю.

Безсумнівно, наочна агітація має велику силу, їй неабияке значення, та являється не лише окрасою лісових масивів, а й має властивість пробудити у свідомості громадян відповідальність за природні надбання рідного краю та шанобливе ставлення до навколишнього середовища.

 Віримо, що і туристи, і місцеві жителі все частіше звертатимуть увагу на зміст інформаційних стендів, дотримуватимуться усіх правил безпеки і не нищитимуть майно та працю лісівників.

  Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 2 =