Новини Західної України

Як франківські матусі просто неба танцюють (Відео)

Ось так матусі проводять суботне дозвілля.
Любов Білан щосуботи приходить на зумбу з донькою. Танці відвідує з першого заняття, відколи дізналася про них із соцмереж.

“У зумбі, під час танцю, ми змінюємо десь приблизно 15-16 ритмів. Це і сальса, і бачата, і східні, і звичайні танці. Постійно йде зміна, зміна настрою від позитивного до знов ж таки позитивного, але ліричного. І це прекрасно. Ми за цей час знаходимо стільки емоцій, стільки запалу в нас є”, – розповідає учасниця заняття Любов Білан.

Щосуботи франківські матусі танцюють зумбу просто неба
Донька Любові Єлизавета Ляшенко каже, що зумбою займається вже давно, бо це дуже корисно для фізичної форми.

“Це дуже захоплює. Це – танці, ритм, кардіонавантаження. Також це певні фізичні і силові вправи, коли ми присідаємо, коли робимо різкі рухи під швидку музику. Так само й повільна музика, коли ми можемо розслабитися, розтягнути наші м’язи. Це не таке напруження, як у залі, коли ми качаємося. Тут немає додаткової ваги, ми працюємо тільки зі своїм тілом, зі своїми м’язами і можемо регулювати своє навантаження”, – каже учасниця заняття із зумби Єлизавета Ляшенко.

Щосуботи франківські матусі танцюють зумбу просто неба
Заняття із зумби у Просторі інноваційних креацій “Палац” проводить сертифікована тренерка Наталія Клід. Вони стартують щосуботи о 12:00.

Щосуботи франківські матусі танцюють зумбу просто неба
“Це є танцювальний фітнес, різні стилі танців. Тут є силове, кардіонавантаження, інтервальне тренування. Загалом, зумба складається із заминки, потім – основна частина і розтяжка. Такою є стандартна програма. Ми займаємося, і дітки до нас долучаються. Взагалі рухи під час зумби є простими, вони повторюються і доступні”, – розповідає тренерка Наталія Клід.

Як це відбувається – дивіться у відео Суспільне Карпати:

https://youtu.be/9qsnycfBd8g

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

49 + = 52