Останні новини Регіональні Новини Спорт

Гутцайт: На Закарпатті замість будівлі покинутого вокзалу з’явився спортивний центр

Ужгород отримав сучасний комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу.

Про це інформував Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, повідомляє Урядовий портал. . Він також додав, що цей об’єкт входить до Програми Президента України «25 спортивних магнітів».

«Програмою передбачено зведення в кожній області країни не тільки сучасних об’єктів, а також створення музеїв, присвячених відомим спортсменам того чи іншого регіону. Відтак в ужгородській СДЮСШОР вже відкрилася «кімната спортивної слави», яка присвячена легендарній постаті українського футболу – Заслуженому майстру спорту СРСР, Заслуженому тренеру України Сабо Йожефу Йожефовичу» – зазначив Вадим Гутцайт.

Міністр наголосив, що крім футболістів, безперервним тренувальним процесом будуть забезпечені і наші легкоатлети: «Віримо, що тут виховають плеяду талановитих українських футболістів та легкоатлетів, а сучасна спортивна інфраструктура тільки сприятиме цьому!».

Довідково

На території спортивного комплексу знаходяться: адмінбудівля; спортивно-реабілітаційний центр (знаходиться в стадії реконструкції); легкоатлетичне ядро; футбольне поле № 1 з трав’яним покриттям; футбольне поле № 2 з трав’яним покриттям; майданчик зі штучним покриттям; майданчик з вуличними тренажерами; майданчик з пісочним покриттям; майданчик з тирсовим покриттям; спортивне містечко; тренажерний зал; гімнастичний зал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3