Громадянка Іраку намагалася виїхати з України за підробленим паспортом (Фото)

Опубліковано:

Дівчина подала паспорт Франції, інформує Західне регіональне управління Дежприкордонслужби України – Західний кордон.

Вночі в пункті пропуску “Краківець” правоохоронці затримали громадянку Іраку, яка намагалась незаконно перетнути кордон по підробленому документу Франції. Порушницю вдалось ідентифікувати завдяки пильності інспектора прикордонної служби, який оформляв пасажирів рейсового автобусу, що прямував до Чехії.

Увагу прикордонника привернув паспорт громадянина Франції, який одна з подорожніх надала на контроль. В ході експертного дослідження документу за допомогою спеціального обладнання охоронці кордону з’ясували, що у французькому паспорті було замінено кілька сторінок та підроблено відмітку Держприкордонслужби про в’їзд на територію України.

Крім того, встановлено, що документ значиться в базі даних Інтерпол як викрадений або втрачений. Згодом, під час співбесіди жінка зізналася, що насправді є громадянкою Іраку 1986 року народження та пред’явила свій справжній паспорт. 
Іноземку правоохоронці за кордон не пропустили, а затримали за спробу незаконного перетинання державного кордону. Мало того, по даному факту прикордонники проінформували Укрбюро Інтерполу в Києві та співробітників Національної поліції. Тривають фільтраційні заходи.

Про Захід