Гравець ФК «Минай», у якого виявили COVID-19, лікується вдома

Опубліковано:

Як повідомляв “Про Захід”, минулого тижня у футболіста ФК “Минай” виявили коронавірус COVID-19: футболіст здав відповідний тест в одному з місцевих медичних закладів і його результат виявився позитивним.

На жаль, протягом цього часу з’явилося чимало неправдивої і некоректної інформації з приводу цієї ситуації, тому пресслужба ФК вирішила надати слово самому футболісту:

«Слава Богу, в мене все добре, сама хвороба проходить без симптомів, – розповів він. – Нема ні кашлю, ні підвищеної температури, ні чогось іншого. І я не в лікарні, як всі пишуть, а вдома – на самоізоляції. Як заразився? Контактував з людиною, у якої пізніше виявили коронавірус. Коли дізнався про це, то і я, і моя жінка, звісно, трохи злякалися. У нас же дитина. Вирішили для себе піти перевіритися і здали тести. Вони виявилися позитивними, про що я відразу повідомив у наш клуб. Тепер обидва вдома, на самоізоляції. Постійно на зв’язку із лікарем. За декілька днів будемо робити повторний тест. Сподіваюся, що він буде негативний. У такому разі зможу повернутися до тренувань, за якими вже дуже скучив».

Про Захід