“Графіка з Харкова”: в Ужгороді представили виставку авторської друкованої графіки (Фото)

Опубліковано:

В ужгородському скансені відкрилась виставка авторської друкованої графіки «Графіка з Харкова». Вона проходить за підтримки Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, за участі Харківської організація Національної спілки художників України та Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Організатором виставки є Тарас Селіхов, керівник музично-виставкового відділу Харківського національного академічного театру опери та балету.

До експозиції увійшло 60 робіт у техніці офорт викладачів Харківської державної академії дизайну та мистецтв та членів Національної спілки художників України: Ільдана Яхіна, Олександра Смородина, Наталії Войцені, Владислава Христенка, В’ячеслава Старченка та Відаді Алієва.

Виставка покликана продемонструвати, чим сьогодні живе харківська школа графіки, в якому ментальному й матеріальному просторі вона зараз існує, що обмежує, а що поширює кордони її мови, чим є її регіональний харківський варіант, яким є зараз обличчя національної за формою і світової за технічними й пластичними спрямуваннями графічної мови.

Всіх бажаючих насолодитись мистецтвом графіки запрошують до музею.

Виставка триватиме до 2 березня 2023 р.

Ужгородський скансен

Про Захід