Новини Західної України Соціум

Франківські полісмени презентували соціальний відеоролик (Фото, відео)

Соціальний відеоролик “Не займайте чужі паркувальні місця” був презентований в франківському ресторані Urban Space 100, інформує патрульна поліція Івано-Франківської області.

Зорганізували подію полісмени спільно з Громадською організацією “Слід”. Ролик має на меті звернути увагу громадян до проблеми паркування водіїв на місцях для людей з інвалідністю.

“Ми хочемо нагадати учасникам дорожнього руху, що є місця для людей з інвалідністю і потрібно поважати їх права. Адже станом на жовтень 2019 рік правоохоронці області винесли 298 постанов на водіїв-порушників за порушення зазначених вимог”, – каже начальник сектору комунікації поліції Івано-Франківщини Христина Максимчак.

Люди з інваліднісю наголошують: непросто паркуватися будь-де, адже місця не вистачає, щоб поставити візок біля автівки.

Представник Громадської організації «Слід» Микола Макар, каже, що місць для паркування не вистачає, але часто і ті що є займають водії, які мають дякувати долі і ставати трохи подалі.

“Ми з радістю погодилися взяти участь в ролику, бо ми завжди зустрічаємося з цією проблемою. Ми часто їздимо і не можемо знайти потрібне місце, щоб вибратися з автомобіля і пересісти у візок. Ми хочемо, щоб водії побачили цей ролик і почули нас”, – каже Василь і Людмила – подружжя, яке стало головними героями соціального ролику.

– Ми, правоохоронці Івано-Франківщини, сподіваємося, що взаємодія поліції та громадськості може позитивно вплинути на вирішення проблем паркування, адже Правила дорожнього руху одні для всіх. – пояснюють акцію самі полісмени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =