Фото в морі з лаванди: як закарпатці на авто для ЗСУ збирали (Фото)

Опубліковано:

На Закарпатті з метою підтримати армію та зберегти спогади у «фіолетових» світлинахвлаштували творчий фототур на Лавандову гору.

Лавандова гора – популярне серед місцевих та гостей Закарпаття «інстаграмне» у Перечині. Поєднати приємне з корисним – влаштуватитворчий фототур та заразом допомогти армії – вирішили в ГО «Щасливі діти». Кажуть: і гарні фотоспогади про мандрівку залишили учасникам, івласноруч намальовані картини, і заразом – долучилися до збору коштів на підтримку армії.

«Зараз, на п’ятому місяці війни, ми часто чуємо, що люди стомилися «жити війною», часто відчувають почуття провини за те, що перебувають в умовній безпеці та можуть проживати життя, поки безстрашні воїни тримають фронт. Часто люди соромляться дозволити собі навіть дрібні радощі, як от фотографуватися з посмішкою. Тож ми вирішили влаштувати тур, учасники якого могли долучитися до підтримки Збройних сил України і одночасно порадувати себе», – розповіла ініціаторка акції, співзасновниця ГО «Щасливі дати» Людмила Сюзева.

Відкривало програму заходу кавування та дегустація авторського торту кондитерки Галини Репарюк «Ужанська долина». Відтак – власне фотосесія на Лавандовій горі у вранішніх променях сонця. Знімкувати учасників акцї зголосилися одразу три майстри та майстрині фотографії: Сергій Гудак, Наталія Боднар та Вікторія Легкоступ. 

Окрім цього, учасники фототуру також мали нагоду спробувати себе у живописі: майстер-клас з малювання серед квітучого поля лаванди для присутніх провела художниця Ольга Ладижець.

«Навіть ті люди, хто ніколи в житті не малював, поїхали вражені своїм талантом. Завдяки художнім чарам Ольги Ладижець кожен присутній мав можливість творчо розслабитися та перезаванатижитися. Створені власноруч картини їх автори забрали з собою додому», – розповіла Людмила Сюзева.

Підсумок туру – 20 100 гривень благодійних внесків учасників. Кошти перерахували на рахунок письменника й волонтера Андрія Любки, який наразі займається купівлею ювілейного, 20-ого авто для ЗСУ.

Як підсумувала Людмила Сюзева, «Тішуся з того, що люди так радо відгукаються на подібні ініціативи. Що локальні бізнеси миттєво реагують і готові взаємодіяти на благодійних основах заради нашої спільної перемоги. Ми придумали цю акцію буквально за один вечір, і одразу знайшли потрібну підтримку. Щиро вдячні Андреї Бойчук і магазину «Creative», родині Качур і «Лавандовій горі», кондитерці Галині Репарюк, а також фотографам-волонтерам і художниці, керамістці Ользі Ладижець. Сподіваюся, що кожен учасник залишився задоволений, а всі разом ми ще трохи наблизили нашу спільну перемогу!».

Фото — Сергій Гудак

Про Захід