ФК “Минай” поступився “Шахтарю”

Опубліковано:

Про це інформує пресслужба ФК “Минай”

Розпочали ми цей матч неквапливо – і це було цілком прогнозовано. Проте і суперник відверто не поспішав. І наша команда цим скористалась: ми частіше знаходили м’яча між лініями, сміливо йшли в контратаки і у першу чверть матчу зуміли організувати дві атаки – доходили до карного майданчика гірників і звідти наважувалися на удар: спочатку бив Пиняшко, потім Бойко – обидва рази вище.

Той же Пиняшко повторно загрожував «Шахтарю» на 23-ій хвилині – добіг до карного майданчика, змістився в центр і пробив – на жаль, не точно. А ще міг забивати на 42-ій: Василь увірвався до штрафної після скидки Уго, який класно відтіснив захисника «Шахтаря», але з ударної позиції його відтіснили і вийшов просто простріл, який перехопив Трубін.

Звісно, більш майстерні суперники атакували більше – проте їм не вистачало для результативних дій останнього влучного пасу та удару. Та і захист нашої команди діяв надійно: вчасно вигравали підбори, не давали простір чужим нападникам.

На жаль, «Шахтар» у першому таймі забив – Степаненко скористався пасом зі флангу і заколотив м’яча головою. Але більше моментів у донеччан у першому таймі не було.

Зрозуміло, що у другому таймі вони почали грати агресивніше в атаці, адже «Шахтар» абсолютно не влаштовував рахунок. І тиск дав свої плоди. На початку тайму Тете прошив нашу оборону прострілом і Соломон його завершив.

За таких подій на полі та за такого рахунку щось змінити важко – в першу чергу, з психологічної  точки зору. Особливо з такою класною командою. «Шахтар» і далі тиснув і це призвело ще й до 3-го голу у наші ворота.

Проте навіть за такого рахунку ми не забували атакувати.  В період з 70 до 80 хвилини наша команда створила два хороших моменти: спочатку Саків знайшов передачею у штрафній Угечукву, той зіграв корпусом і пробив, але Трубін відбив. Через 6 хвилин той же Угечукву мав ідеальний шанс після класного пасу Пиняшка, але трохи запізнився з ударом та і пробив у голкіпера.

Натомість відразу пропустили атаку у відповідь і Степаненко реалізував дубль. У підсумку програємо 4:0.

За старання у цій грі з таким грізним суперником хочеться подякувати хлопцям. На жаль, ця поразка відправляє нашу команду автоматично у Першу лігу.

В неділю наша команда зіграє свій останній матч в сезоні – в неділю, 9 березня, прийматимемо «Ворсклу».

«Шахтар» – «Минай» 4:0

Голи: Степаненко, 29 (1:0), Соломон, 53 (2:0), Майкон, 70 (3:0), Степаненко, 81 (4:0)

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Хочолава (Вітао), Корнієнко, Степаненко, Майкон (Судаков), Алан Патрік (Маркос Антоніо), Тете, Соломон (Фернандо), Дентиньо (Вюнник)

«Минай»: Попович, Саків, Матіч, Лопирьонок, Маємбе, Малепе, Хахльов (Сніжко), Бойко (Книш), Багайоко (Ахмедзаде), Пиняшко, Угечукву