Регіональні Новини Спорт

ФК “Минай”: юніори стартували у ДЮФЛ

Поки основна команда тільки готується до перемог в УПЛ, юні «минайці» з Академії вже радують своїми досягненнями. У першому турі у Першій лізі Дитячо-юнацької ліги України наші команди здобули 3 перемоги та 1 нічию

Нагадаємо, що в цьому сезоні від Академії футболу Ужгородського районної ради «Минай» виступає відразу 4 командами – по 2 в U-15 та в U-17. Якщо бути точніше, то команди Академії U-14 та U-15 грають у турнірі 15-річних, а U-16 та U-17 – серед 17-річних.

Дві команди, U-15 та U-17, цього дня грали в Ужгороді з футбольним клубом «Вараш» з Рівненської області. Старші хлопці під керівництвом Михайла Чернявського обіграли суперника з рахунком 2:0 (Кроццолі-2). Між іншим, суперник був на рік старше за наших.

А ось молодші, U-15 , на жаль, перемогу не втримали, хоч на неї і награли – нічия 6:6 (Садовий-2, Богар-3, Магомедалієв, автогол).

Ще дві команди грали у Луцьку з місцевим «Адреналіном». І везуть звідти додому дві перемоги. Так, хлопці з U-17 Олексія Полянського розгромили свого суперника з рахунком 4:0 (Кроликов, Симочко-2, Марюхнич), а молодші під керівництвом Рудольфа Балажинця виграли 2:1 (Калінець-2).

Чудовий результат з чим всі 4 команди і вітаємо!

Інформаційний департамент ФК «Минай»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46 − 41 =