Регіональні Новини Соціум

Фінансування проектів ужгородських громадських ініціатив: бути чи ні? (Відео)

Два питання: «Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста» та «Зміни до бюджету на поточний рік» — були винесені на обговорення позачергової сесії Ужгородської міської ради. Але темою суперечок стало інше фінансове питання:  проекти громадських ініціатив. Мовляв, ці проекти виграють міський конкурс, проте не реалізовуються. За три роки запровадили 25 проектів, 24 – чекають на втілення. Депутат міськради Микола Сюсько пропонує визначити конкретну суму для їх реалізації, але цю ініціативу його колеги не підтримали.

Микола СЮСЬКО

депутат Ужгородської міської ради

Сам конкурс громадського бюджету трошки спотворений. Тому що є виграні проекти і, логічно, міська рада має їх всі реалізувати. Але міська рада говорить: дивіться, у нас на цей рік нема 3,5 млн грн є лише півмільйона або 1 млн і ми виконаємо лише ті два проекти і все. Тобто у нас йде зараз вибірковий відбір проектів, які виграли в конкурсі. А вони мають бути всі профінансовані.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Виділили одну суму коштів, але коли виконали проектно-кошторисну документацію, вартість змінилася. Тому ці проекти не виконали. Для того, щоб ми це питання вирішили на наступний рік, приймаючи бюджет міста Ужгорода на 2020 рік, ми передбачимо кошти з запасом, щоб максимальну кількість об’єктів ми у 2020 році змогли профінансувати.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

39 − 35 =