Останні новини Події Регіональні Новини

Фігурантам резонансної “ужгородської” справи розтрати коштів обрали запобіжні заходи і відсторонення

Сьогодні відбулося підготовче судове засідання у справі щодо розтрати близько 2 млн. грн. працівниками Департаменту міського господарства Ужгородської міськради, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Напередодні засідання прокурори подали клопотання про обрання запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад. Усі необхідні для цього процедури здійснили вчасно й у терміни, які визначає кримінальне процесуальне законодавство. Колегія суддів Ужгородського міськрайонного суду ці клопотання повністю задовольнила.

Щодо фігурантів кримінального провадження ухвалено такі рішення:

  • на Директора департаменту міського господарства покладено обов’язки, які були встановлені на час досудового розслідування. Також його відсторонено від займаної посади, а запобіжний захід у вигляді застави (у розмірі 2,9 млн. грн.) залишено без змін;
  • одному з приватних підприємців обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (із можливістю внесення застави 1 млн 51 тис. грн).

Варто зазначити, що захисники двох обвинувачених клопотали щодо змін запобіжних заходів на більш м’які, однак судді відповіли на це відмовою.

  • до інших підозрюваних, серед яких працівник Департаменту міського господарства Ужгородської міськради та приватний підприємець, застосовані запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту в нічну пору доби.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =