Здоров'я Регіональні Новини

Ендокринологи «Закарпатської Ендоклініки» проводитимуть онлайн-консультації по телефону

Про це написала у своєму ФБ Ольга Олексик, ужгородський лікар-ендокринолог.

Шановні наші пацієнти! Хочемо повідомити всіх хто цього потребує, що на період карантину команда ендокринологів ЗОКЛ ім А. Новака та медичного центру «Закарпатська Ендоклініка» – Olga Oleksyk,Myroslava Kachur, Яна Свердлюк, Світлана Тинта , будемо проводити онлайн-консультації по телефону, для підтримки наших пацієнтів та їх безпеки в умовах дотримання карантину! 
Тел для попереднього запису( 0992787028). 
Особливо це стосується людей з цукровим діабетом, які є в групі ризику по коронавірусній інфекції і потребують корекціі лікування, але не можуть в силу обставин потрапити на консультацію до ендокринолога. 
В час коли вся наша краіна перебуває в надзвичайних умовах життя і роботи, об’єднуючи зусилля задля боротьби з коронавірусною інфекцією, необхідно зробити крок, що допоможе людям , які цього дійсно потребують. 
За роки нашоі медичної практики як ендокринологів, а це більше 20 років ми навчилися працювати єдиною командою і прийняли рішення продовжувати підтримувати наших пацієнтів, з якими у нас склалися часто близькі і дружні відносини , які можливо зараз один на однин з проблемою, але не можуть приїхати в силу обставин. 
Ми будемо продовжувати вас підтримувати навіть на відстані! 
Щиро турбуємося про вас! 
Команда ендокринологів 
Olga Oleksyk,
Myroslava Kachur, 
Яна Свердлюк, 
Світлана Тинта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

73 − = 72