Афіша

Екран Доміону (05-12.09)

До уваги читачів розклад кіносеансів з 05.09 по 12.09.

Халепа (3D) 10:00
15:10
Поліна і таємниця кіностудії (2D) 11:30
Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” (2D) 13:10
Воно 2 (2D)16:40
21:30
Заборонений (2D)19:40

Рубрика виходить в рамках співпраці Інтернет видання “Прозахід” та кінокомплексу “Доміон”.

Халепа (3D)
Сеанси: 10:00
; 15:10. Виробник: 3QU Media / Cinesite Animation Тривалість: 85 хв. Вікові обмеження:
Спадкоємець мільйонного статку і купи невдячних родичів, розпещений пес на ім’я Халепа вийшов із зони комфорту і опинився на вулиці. Тепер він мріє повернутись додому. Для цього йому потрібно знайти нових друзів, позбутися від настирливих білок і скинути з хвоста запеклого мисливця. Королівські канікули починаються.

Поліна і таємниця кіностудії (2D)
Сеанси: 11:30. Виробник:
Wild Tribe Films, Kinorob. Тривалість: 94 хв. Вікові обмеження:
Одинадцятирічна дівчинка Поліна ніколи не бачила своїх батьків. Вона нічого не знає про своє минуле та повинна жити не з найкращого тітонькою та двоюрідним братом. Це єдині рідні люди, які у неї є. Тільки ось вони багато приховують від дівчинки – наприклад, те, що в неї є магічні здібності. Або те, що вони хочуть від Поліни незабаром позбутися, щоб отримати чарівну кіностудію “Сінема”. Чим же вона така особлива? А тим, що через неї можна потрапити до зовсім іншого світу – чарівного світу кіно, де живуть усі персонажі. Саме туди незабаром і потрапить Поліна, там вона зможе дізнатися історію її батьків. Потрібно вірити в диво, адже воно навколо нас.

Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” (2D)
Сеанси: 13:10. Виробник: -. Тривалість: 120 хв. Вікові обмеження: 12+

Командир штурмової групи батальйону “Донбас” БІШУТ, поранений у бою за Іловайськ, дивом лишається живий в окупованому місті. Його розшукує призначений комендантом Іловайська російський офіцер РУНКОВ, для якого ця війна перетворилася на особисту трагедію, і він жадає не справедливості, а помсти. Але хто з них насправді опинився у пастці?

Воно 2 (2D)
Сеанси: 13:10. Виробник:
Warner Bros. Pictures, New Line Cinema. Тривалість: 165 хв. Вікові обмеження: 18+
Після того, як «Клуб невдах» здолав клоуна Пеннівайза, шляхи дітей розійшлись: вони подорослішали і виїхали з міста. Проте навколо знову коїться щось дивне, і знову безслідно зникають діти. Схоже, як і кожні 27 років, зло повернулося тероризувати місто Деррі. Майк, єдиний з “клубу”, хто залишився жити у рідному місті, вирішує скликати додому решту друзів. Досі шоковані пережитим у дитинстві, кожен з них повинен змусити себе перемогти найбільші страхи, щоб назавжди знищити зловісного клоуна. Але тепер він став ще небезпечнішим і смертоноснішим…

Заборонений (2D)
Сеанси: 19:40. Виробник: -; Тривалість: 105 хв. Вікові обмеження: 12+

1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 51 = 52