Двом закарпатцям лабораторно підтвердили “дельта” штам COVID-19

Опубліковано:

Про це інформує Віталій Глагола за посиланням на коментар головного лікаря обласної інфекційної лікарні Михайла Поляка у телефонному режимі:

«Йдеться про родину, яка повернулися на Закарпаття із Росії. Це родина, яка приїхала в область із Санкт-Петербургу до родичів. Чоловік раніше перехворів на «Дельта» штам в Росії, а от його дружина вже хворіла тут і два тижні провела в реанімації інфекційної лікарні. Крім того із такими ж симптомами в лікарню потрапили і батьки цього закарпатця. Найімовірніше вона заразилась від чоловіка, а його батьки вже від нього. Дуже важко проходило лікування. Саме тому ми направили їхні аналізи на Київ, а вже звідти їх направили на дослідження в Європейську лабораторію, де сьогодні підтвердилинаявність у наших пацієнтів штаму “Дельта”, – сказав він.

Він додав, що наразі пацієнтки, про яких мовиться, уже виписані з лікарні та знаходяться вдома. Підтвердження прийшло ще по 2-х – це батьки чоловіка, що приїхав із Санкт-Петербургу.

“Ми запідозрили у них саме штам “Дельта” через важкий перебіг хвороби, який у людей такого віку протікає зазвичай легше, а тут молода жінка два тижні провела у реанімації! Ну й додало впевненості те, що вони повернулися із Росії, де зараз повно штаму “Дельта”. І зразу батьки її чоловіка із такими ж симптомами до нас потрапили», – зазначив Поляк.

Біоматеріали для дослідження штаму надали надали ще 24 червня, але результати отримали тільки зараз.

Про Захід