Двох земельних інженерів в Ужгороді підозрюють у підробці документів

Опубліковано:

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури інженеру-землевпоряднику та інженеру-геодезисту повідомлено про підозру у складанні завідомо підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України).

За даними слідства, підозрювані влітку 2020 року склали ряд документів із землеустрою із внесеними до них неправдивими даними. На підставі них складено відповідний проєкт із землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Інженери склали цей проєкт, не вказавши там відомості про наявність на землях об’єкта нерухомості. При цьому вони достеменно знали про будівництво, яке там ведеться.

Фальсифікований документ в подальшому одержав позитивний висновок експертизи й, усупереч законодавству, був затверджений на засіданні сесії міської ради. Таким чином дії підозрюваних призвели до узаконення скандальної самовільної забудови на одній із вулиць Ужгорода.

Подальше досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ Нацполіції в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід