Два заповідні об’єкти Закарпаття отримали 15 мотоциклів для охорони території

Опубліковано:

П’ять нацпарків та заповідників Карпатського регіону отримали мотоцикли Honda XR150. Зокрема 7 транспортних засобів передали Карпатському біосферному заповіднику, НПП «Синевир» ‒ 8, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, транспорт для природоохоронних об’єктів закупили за кошти німецького уряду в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Як зазначають ініціатори проекту, це перша партія позашляхових кросових мотоциклів, а на початку наступного року планують передати додатково ще потужніші одиниці.

Транспорт для краян, які охороняють природно-заповідні території, – невід’ємний елемент несення відповідальної служби. Він допоможе посилити загальну роботу служби держохорони природно-заповідного фонду України в умовах бездоріжжя та покращити доступ до віддалених місць.

«Патрулювати на великих територіях, оберігати  унікальну природу Карпат – це відповідально, а іноді і небезпечно. Поповнення автопарку для працівників природоохоронних територій – це чудова можливість бути мобільними і швидко дістатися до будь-якої точки об’єкту, зафіксувати порушення чи завадити йому», ‒ зазначив Мирослав Білецький.

Міндовкілля за фінансової підтримки уряду Німеччини працює над покращенням роботи служби держохорони. Так, цього року через проєкт «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» два національні парки та один заповідник вже отримали 17 нових пікапів для охорони і патрулювання території.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Про Захід