«Два століття – одна війна»: фотовиставка у центрі Мукачева

Опубліковано:

У Мукачеві на площі Кирила і Мефодія представили фотовиставку «Два століття – одна війна».

Розпочали захід із вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих Героїв та Героїнь, які ціною власного життя боронили Батьківщину.

Далі з вітальним словом виступили заступник голови Мукачівської райради Роман Тарабій, директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА Євген Тищук, який передав вітання і від голови Закарпатської ОДА-начальника ОВА Віктора Микити, голова Львівського осередку громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» Уляна Кирилів, яка також провела екскурсію для відвідувачів.

Нагадують, експозиція розповідає про збройну боротьбу українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. У ній поєднані архівні фото часів визвольних змагань Української Повстанської Армії, а також сучасні документальні світлини російсько-української війни, зокрема авторства військового кореспондента Максима Левіна, який загинув у березні 2022-го року у зоні бойових дій. Цикл виставок «Два століття – одна війна» стартував у 2017 році, відтоді з тематичною добіркою світлин ознайомились як у різних містах України, так і за кордоном.

Згодом такий же показ світлин планується у Сваляві та Хусті.

Департамент культури Закарпатсьької ОДА-ОВА

Про Захід