Здоров'я Регіональні Новини

Дослідження на виявлення COVID-19 відповідають усім вимогам МОЗ – Мукачівська лікарня

Реагенти для виявлення РНК вірусу 2019-nCoV методом полімеразно-ланцюгової реакції які використовує заклад сертифіковані та відповідають усім вимогам МОЗ. Препарат зареєстрований в Україні 12.02.2020 року, номер документу oC/UA-IVD/L-O-TR/2019-nCoV, виробник ТОВ «Діаген».

“Основними перевагами ПЛР, як методу діагностики є його висока чутливість, пряме визначення наявності збудника, можливість діагностики не тільки гострих, а й латентних інфекцій. В Мукачеві методом полімеразно-ланцюгової реакції вже протестовано 46 осіб. Отримані результати аналізів повністю відповідають усім вимогам, є службовою інформацією а не приводом для обговорення в мас-медіа, особливо до отримання заключного результату, – наголошують в КНП «Мукачівська ЦРЛ» і додають, – молекулярно-генетичне дослідження є складним аналізом, де можливе утворення неспецифічних продуктів ампліфікації ДНК (РНК), тому позивні взірці мають пройти підтвердження іншими тест-системами в референт лабораторіях , на основі яких робиться заключення про результат аналізу. До того ж саме такий алгоритм рекомендує МОЗ, особливо якщо йдеться про COVID-19, який досі в цілому світі не вивчений”.

Тестування на COVID-19 проводять не усім, а тільки тим в кого є відповідні симптоми, а також відомо про контакт з хворим, нещодавню поїздку за кордон або контакт з людиною яка повернулася з регіонів де виявлено COVID-19.

КНП “Мукачівська центральна районна лікарня”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =