Дощі на Закарпатті: підтопило підвали, на дорогу перелилась вода

Опубліковано:

18.01.2023 внаслідок інтенсивних опадів та погіршення погодних умов через підняття ґрунтових вод відбулось підтоплення підвалів п’яти житлових будинків в м. Свалява та одного в с. Плоске Полянської тергромади Мукачівського району. Повідомлення про це до ДСНС надійшло о 13:01. Станом на 20:00 роботи завершені, відкачано 32,5 куб. м. Для відкачування води залучалась одна одиниця техніки 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява.

О 13:59 внаслідок пориву вітру на автошлях національного значення Н09 Мукачево–Івано-Франківськ–Львів поблизу м. Рахів впало дерево. Для його розкряжування  та звільнення проїжджої частини залучалася одна одиниця техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини залучено м. Рахів.

О 15:00 надійшла інформація про перелив води протяжністю 150 м та висотою 30 см на автошлях національного значення Н13 Львів-Самбір поблизу с. Кострина Ужгородського району. На місці події працювали дорожні служби. Станом на 20:00 роботи завершено, однак  на автошляху зберігся шар води висотою 5 см та протяжністю 20 м. Проїзд забезпечений, вода сходить самопливом. Підрозділи ДСНС не залучалися.

ГУ ДСНС у Закарпатській області

Про Захід