Здоров'я

Догляд за шкірою: 6 найбільш поширених помилок

Догляд за шкірою різниться в різні сезони, так як погодні та кліматичні умови по-різному впливають на шкіру.

Основні літні задоволення – сонце і спека обертаються для нашої шкіри головним джерелом проблем для краси і молодості. Під впливом ультрафіолету наша шкіра швидше сохне і старіє. Тому в цей сезон і догляд повинен бути особливий.

Тому розказуємо Вам про найбільш поширені помилки догляду за шкірою:

  •  Занадто часте умивання і користування засобами, що очищають шкіру. Агресивне очищення провокує інтенсивне вироблення шкірного сала, що може привести до закупорки пір, появі комедонів і чорних крапок. Вмиватися краще 2 рази в день. При цьому використовувати засіб для вмивання – тільки ввечері.
  • Розтягування шкіри навколо очей. При знятті макіяжу з очей не варто розтягувати навколо них шкіру. Це може привести до появи передчасних зморшок. Досить на 30 секунд прикласти ватний диск із засобом демакіяжу. Наносити крем краще м’яким поплескуванням навколо очей.
  • Використання засобів, які не відповідають вашому типу шкіри. Суха шкіра потребує додаткового живлення. Для жирної шкіри підходять піноподібні засоби догляду тощо.
  •  Нанесення на шкіру безлічі засобів.
  • Не змивати перед сном макіяж. Макіяж перешкоджає виробленню шкірного жиру, і якщо Ви залишитеся з косметикою на обличчі, це може привести до закупорки пір. Також, під час сну частки косметики можуть потрапити в очі і викликати кон’юнктивіт.
  • Нанесення засобів по догляду за шкірою безпосередньо перед сном. Нічні засоби потрібно наносити на шкіру приблизно за годину до сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

58 − 56 =