До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 875 мільйонів гривень податків та зборів

Опубліковано:

Місцеві бюджети територіальних громад Закарпатської області від сплати податкових зобов’язань протягом січня-лютого 2021 року збагатились на 875,4 млн грн. Ця сума на 36,6 млн грн більша за відповідний період минулого року. Зокрема, цьогоріч у лютому доходи місцевих бюджетів в Закарпатті склали майже 520 млн грн. Порівняно з лютим 2020 року забезпечено приріст надходжень на 51,6 млн грн. Про це інформує Ілля Матьола – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

За словами очільника відомства, левову частку надходжень складає податок на доходи фізичних осіб, від сплати якого за перші два місяці поточного року місцеві скарбниці отримали понад 560,7 млн грн. У трійці лідерів надходжень також єдиний податок, якого суб’єкти господарювання сплатили майже 170 млн грн та податок на землю – його в місцевих бюджетах краю більше 68,8 млн грн.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області переконані у високій податковій культурі бізнес-спільноти регіону, в тандемі з якою вдається вже з перших місяців року наповнювати місцеві бюджети коштами, в тому числі з офіційних зарплат місцевих мешканців та підприємницької діяльності, які йдуть на розвиток області в цілому.

ДПС у Закарпатській області

Про Захід