Здоров'я Регіональні Новини

До яких фізичних активностей і чому варто заохочувати дитину

Понад 60 хвилин на день – такий показник щоденної фізичної активності дітей та підлітків вважається оптимальним.

Принаймні тричі на тиждень необхідно робити вправи на зміцнення м’язів та кісток та додавати аеробну активність високої інтенсивності.

Зазвичай певну фізичну активність можна віднести відразу до кількох різновидів. Так, граючи в баскетбол, дитина одночасно зміцнює м’язи, кістки, і це також – аеробне навантаження.

ЯК ЗМІЦНИТИ М’ЯЗИ

Діти зазвичай зміцнюють свої м’язи, коли грають на дитячих майданчиках,грають у футбол або баскетбол тощо. Вправи на прес, гойдалки на дитячому майданчику, гімнастика – такі вправи зміцнюють м’язи. Підлітки можуть також робити вправи на тренажерах або з гантелями.

ЯК ЗМІЦНИТИ КІСТКИ

Додавайте до щоденної фізичної активності дитини вправи, які сприятимуть зміцненню кісток, наприклад скакалку або біг, принаймні тричі на тиждень. Молодші діти можуть грати в “класики”. Такі різновиди спорту, як гімнастика, баскетбол, волейбол, теніс також зміцнюють кістки.

АЕРОБНА АКТИВНІСТЬ

Аеробні навантаження повинні складати більшу частину щоденної активності вашої дитини. Аеробна активність – це і активність середньої інтенсивності, зокрема жвава ходьба, і більш інтенсивні навантаження, зокрема біг. Переконайтеся, що інтенсивні аеробні навантаження присутні принаймні тричі на тиждень в дозвіллі дитини.

Активно відпочивати, гуляти пішки, кататися на скейтборді та роликах, лижах, байдарках, кататися на велосипеді, навіть ходити до школи, грати в баскетбол, футбол, волейбол, хокей, теніс, бігати або грати в “доганялки”, стрибати на скакалці, займатися карате, аеробікою або гімнастикою, плавати, танцювати – нехай дитина обере такий вид аеробного навантаження, який їй більше до вподоби. Навіть допомога з хатньою роботою – це також аеробна активність.
Заохочуйте своїх дітей обрати такий спосіб активно проводити час, який приноситиме їм задоволення.

За більш детальною інформацією звертайтеся в ENDO CLINIC, що розташована за адресою: м.Ужгород,вул. Л.Толстого 27А або телефонуйте: 0992687028, 0673756050

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

97 − 96 =