До Дня соборності України у Львові встановили національний рекорд

Опубліковано:

Напередодні Дня соборності України у Львові встановили національний рекорд. У центрі міста розгорнули Державний Прапор України з підписами і побажаннями майже 1450 наших співвітчизників.

До заходу долучилися керівництво та представники Західного регіонального управління, 7 Карпатського прикордонного загону (м. Львів) та Військово-медичного клінічного центру.

Державний стяг у супроводі військових, капеланів і волонтерів подолав тисячі кілометрів Україною, пройшов окопи, блокпости, їздив у медичному евакуаційному автомобілі, загалом відвідав 30 бригад ЗСУ і понад 20 міст України На синьому полотнищі залишилися згадки від дітей, волонтерів, діячів культури і благодійників. На жовтій смузі залишили свої підписи військові, які наразі боронять країну від агресора. Також свій підпис на державному символі залишив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

«Найбільший прапор України, який зібрав найбільшу кількість підписів – 1448» – саме з такою назвою зафіксовано рекорд представниками Книги рекордів України. Для зберігання Державний стяг буде переданий до Воєнно-історичного музею Будинку офіцерів (м. Львів).

Авторами ідеї та ініціаторами встановлення рекорду стали телекомпанія «Кадрики» (керівник – Ірина Климович) та волонтерка Стефанія Хом’як, за підтримки і сприяння Львівської ОВА.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід