До дітей у село Сільце Святий Миколай прибуде на першій українській пасажирській електродрезині

Опубліковано:

19 грудня о 14:00 годині в селі Сільце Кам’янської територіальної громади Закарпатської області відбудеться святкування дня Святого Миколая.

У рамках заходу, по приїзду Святого Миколая на першій українській пасажирській електродрезині для вузькоколійки, дітлахи громади до 10 років матимуть змогу отримати подарунки та зробити фото зі Святим Миколаєм.

Локомотив прибуде зі сторони с.Камʼянського до АЗПСМ в с.Сільце.

Захід проходить за підтримки проєкту Крізь Гори (відродження Боржавської залізниці), Камʼянської ТГ в особі Михайла Станинця та голови Іршавської райспоживспілки Сергія Лупака.

Проєкт Крізь Гори ставить за мету відродження Боржавської вузькоколійки через організацію регулярних гастротурів в місцині прилеглій до території де проходить колія.

Проєкт є приватною ініціативою і стартував у серпні 2021 року. Завдяки тісній співпраці з місцевим бізнесом та громадою було організовано та профінансовано розчистку більш ніж 13 км колії у бік села Шаланки. Востаннє рух по цьому маршруту відбувався 5 років тому.

У рамках проєкту конструкторським бюро Radvanka Industrials була створена перша українська пасажирська електродрезина на 7 осіб, що живиться від батарей TESLA та може проїхати до 25 км.

Орієнтовна тривалість заходу до 16:00.

Телефон для довідок: 063 596 26 35.

Про Захід