Анонси Регіональні Новини

Дмитро Кешеля відвідає бібліотечні “WEEKEND-читання” у Мукачеві

26 жовтня гостем суботніх “WEEKEND-читань” у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О.Духновича буде відомий український письменник, драматург та сценарист Дмитро Кешеля. Долучиться до читань і літературне об’єднання “Рідне слово”, інформує пресслужба міськради.

Дмитро Кешеля один з найвідоміших письменників Закарпаття, його твори вражають сюжетними перепетіями, неповторними персонажами та наповнені закарпатським колоритом і енергетикою, якою дихає карпатська земля… 
Впевнені, буде надзвичайно цікаво! 

Початок о 12.00.

Довідково.

Дмитро Кешеля – український письменник, драматург і сценарист. Заслужений журналіст України. Член Спілки журналістів України (з 1976 року) і Спілки письменників України (з 1979 року). Автор низки книг оповідань, повістей і романів, зокрема: «Дерево зеленого дощу», «Колиска сонця», «А Земля таки крутиться», «Пора грибної печалі», «Державна копоня», «Госундрагоші», «Жіванський світ», «Збийвіч або ж Кіна не буде», «Чим би не бавились пани, лем би не було війни», «…І в смерті були твої очі», «Осінь великих небес, або ж прирічанські характери», «Видіння зрячої води, або ж Дурний Іван стріляє, а Богонько кулі направляє», “Мармелада”, “Сяйвооке звірятко”, “Запишіть у свідки мої сльози”, “Молитва за втраченими світами”, “Політ співочого каміння”.
Письменник успішно працює і як драматург.
Його п’єси «Голос Великої ріки», «Дерев’яні люди», «Закарпатське різдво», «Недотепа із Вертепа», “Дорога до раю” ставились на українській сцені та за кордоном. Лауреат премії видавництва «Молода гвардія» за збірку «Зелений дощ» (за 1982 рік), премії журналу «Дружба народів» за повість «Коли заговорять камені», чотири рази був удостоєний Закарпатської обласної літературної премії імені Федора Потушняка (за 1995, 2003, 2007 і 2010 роки). У 2007 році був номінований на Національну премію імені Т. Г. Шевченка за збірку «… І в смерті були твої очі», лауреат Всеукраїнської премії імені В’ячеслава Чорновола, нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

32 − 26 =