Для львів’ян поважного віку організували купальські гуляння

Опубліковано:

Для людей поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували святковий захід «Кругом Мариноньки…».

«Дотримуючись українських традицій, літні львів’яни плели віночки та пускали їх за водою, а також танцювали та співали купальських пісень, наряджали Марену. А ще були імпровізації, різноманітні розваги та частування», – розповіли у міському терцентрі.

Також для гостей заходу виступали вокально-хорова студія «Львівська дефіляда» та студія народної та сучасної хореографії «Відлуння сердець». Обидва колективи, до слова, функціонують при територіальному центрі.

Гуляння відбулось на свіжому повітрі, поблизу озера Стосика. Розважались львів’яни упродовж трьох годин. У заході взяли участь понад 30 людей. 

До слова, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 58а.

Львівська міська рада

Про Захід