Дітям-пересенцям влаштували екскурсію у зоопарку Лалова

Опубліковано:

Сьогодні, 20 липня, ювенальні поліцейські Ужгородського районного управління запросили діток-переселенців із різних куточків України спільно провести час у черговому цікавому куточку Закарпаття. Цього разу дітки від 6 до 14 років завітали до зоопарку в селі Лалово Мукачівського району.

Щоб учасники екскурсії ще більше прониклися атмосферою, в подорож вони відправилися на справжньому поліцейському автобусі.

На Мукачівщині в зоопарку «Леон» всі познайомилися з одним із символів Закарпаття – ведмедями. Косолапі справили на учасників прогулянки незабутнє враження, адже за межами нашої та кількох сусідніх до нас областей ці тварини зустрічаються вкрай рідко. Ще діткам показали качок та коників. Само собою великий ажіотаж викликали мавпи, папуги, пуми та лемури. Діти зробили багато фото напам’ять про цю екскурсію.

Разом із тим, ювенали отримали гарну нагоду в невимушеній атмосфері поспілкуватися з дітками та допомогти їм трішки краще адаптуватися після переїзду. Подібні зустрічі з дітками поліцейські будуть організовувати і надалі, адже підтримка наймолодших – одне із надважливих сьогодні завдань.

Головне управління Національної поліції в Закарпатській область

Про Захід