Події Регіональні Новини

Діана Швардак зустрілася з керівниками Мукачівського та Чопського прикордонних загонів (Фото)

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Діана Швардак провела зустріч з керівниками Мукачівського та Чопського прикордонних загонів.

Головною метою зустрічі стало обговорення питання дотримання прав персоналу прикордонних загонів, а також прав осіб, затриманих за порушення законодавства з прикордонних питань. Зокрема, Діана Швардак наголосила на необхідності керівників органів охорони кордону забезпечувати дотримання  неухильного виконання вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Окремо обговорили питання утримання осіб у пунктах тимчасового тримання, їх забезпечення предметами першої необхідності, медичного обслуговування та харчування. Також, представник Уповноваженого вказала на неприпустимість перевищення дозволеного терміну тримання осіб затриманих в адміністративному порядку, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 4 =