Десятки тонн гуманітарного вантажу рушають з Києва у найбільш постраждалі населені пункти області

Опубліковано:

Найближчим часом до населених пунктів Київської області, що постраждали від російських військ, відправиться багатотонний гуманітарний вантаж, зібраний волонтерами. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook керівник волонтерського штабу «Української команди» Артур Палатний.

«Волонтерський штаб «Української команди» продовжує свою роботу! Сьогодні вкотре ми довантажуємо кілька автівок гуманітарної допомоги, що прийшли до Києва з Хмельницького та Вінниці. Найближчим часом ми доставимо близько десяти тонн гуманітарного вантажу до жителів Київської області, Бородянки, Іванкова, Макарова, Гостомеля та інших населених пунктів, які цього потребують», – написав Палатний.

За його словами, вже триває завантаження товарів.

«Зараз в столиці ми довантажуємо усі необхідні товари, включаючи медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування, в тому числі дитяче, та іншу продукцію для населених пунктів зі скрутною гуманітарною ситуацією. Дякую кожному, хто щодня збирає інформацію про необхідне, займається пошуком та логістикою вантажів. Українці — це сила!», – зазначив керівник волонтерського штабу «Української команди УДАРу».

УДАР Закарпаття

Про Захід