Закарпатські новини Останні новини Соціум

Державна екологічна інспекція проводить відбори проб поверхневих вод транскордонної р.Тиса (Фото)

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області на виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії в галузі водного господарства на прикордонних водах (30.09.1997 року, м. Галац (Румунія)), проводить планові відбори проб поверхневих вод транскордонної р.Тиса у прикордонних створах контролю: Ділове/Валя Вішелуй; Тячів/Течеу; Солотвино/Сігету Мармацієй, повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Також буде відібрано пробу поверхневих вод р. Тиса, с. Луг, нижче впадіння р.Вішеу. Відбори проб проводяться у відповідності до Програми проведення відбору проб води та спільних вимірів витрат води р. Тиса румунськими та українськими спеціалістами на 2021 рік.

У відібраних пробах вод крім фізико-хімічних та гідробіологічних показників, також будуть проведені вимірювання хімічних показників, за якими визначається хімічний стан масивів поверхневих вод у відповідності до Методики віднесення масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного та хімічного станів масиву поверхневих вод, а також віднесення штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного потенціалу штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =