Регіональні Новини

День батька 2020: як привітати та що подарувати

Сьогодні своє “професійне” свято відзначатимуть чоловіки-батьки.

В Україні День батька офіційно святкувати почали зовсім нещодавно – з 2019 року. Щороку це свято відзначається в третю неділю червня.

Свято запроваджене, зокрема, з метою “забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства”, а також “підвищення статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей”.

Коли відзначають День батька в різних країнах

В Україні, як і в багатьох інших країнах світу, День батька святкують кожну третю неділю червня. Але в цей час свято відзначають не всюди.

Наприклад, в Італії, Іспанії та Португалії День батька святкують 19 березня, в Південній Кореї є аналог – День батьків, який святкують 8 травня. У Фінляндії, Швеції та Естонії батьків шанують у другу неділю листопада, а в Болгарії – 26 грудня.

Ідеї подарунків на День батька

  • Найбільш типовими подарунками у День батька є набори для гоління, краватки, шкарпетки, футболки, кепки тощо. Ці речі батькові завжди знадобляться, але вони не є чимось оригінальним.
  • Фотоальбом з ніжними і добрими світлинами всієї родини – подарунок, який може зворушити до сліз навіть найбрутальнішого чоловіка.
  • Залежно від інтересів та уподобань батька, можна обрати для нього хороший подарунок. Таким презентом може бути звичайна або електронна книга, доміно, шахи, шашки.
  • Відеопривітання. Сьогодні багато вміють знімати ролики за допомогою смартфонів, тому діти можуть підготувати гарне відео привітання для батька. Особливо актуально це для тих дітей, які живуть далеко від батьків.
  • Книга родоводу. Це серйозний подарунок, який складно підготувати за один-два дні. Тому, хто взявся за генеалогію своєї родини, доведеться витратити час і гроші, щоб відновити давні родинні зв’язки. Зате подарунок буде корисний і для наступних поколінь.
  • Для дозвілля. Це подарунки, які вибирають в залежності від інтересів і захоплень батька.
  • Автомобіліста порадують будь-які автоаксесуари: навігатор, відеореєстратор, нові килимки, тримач для мобільного телефона, автозарядка і багато іншого.
  • Любителю природи і походів дарують рюкзаки, ліхтарики, набори для пікніка і гриля, ножі і навіть надувні човни. Рибаку варто подарувати вудку, спінінг, набір блешень, сумку для снастей або улову, сертифікат на відвідування приватних озер для вилову риби.
  • Для батька, який веде активний спосіб життя, в якості подарунка підійдуть пристосування для заняття спортом. А саме: гантелі, м’ячі, спортивний одяг і взуття, тренажери, квитки на відвідування матчу улюбленої команди і т.д.
  • Турбота про здоров’я. Думка про те, що такий подарунок потрібніший батькові пенсійного віку, – помилкова. Навіть тим, хто відчуває себе прекрасно, не зайвим буде діагностика організму або путівка в санаторій на морський курорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 8 =