Дефіцит шкільних підручників на Закарпатті: коли чекати нових надходжень від Міносвіти? (Відео)

Опубліковано:

Замість шкільних підручників – дошка. Уже майже місяць минув із початку навчального року, а учні закарпатських шкіл досі не отримали усю необхідну літературу. В Ужгородській гімназії №14 навчається більше 200 учнів. 1-4 та 8-9 класи забезпечені на 100%. Найбільший дефіцит підручників для 7 класів.

Роман СТОЙКА, бібліотекар Ужгородської гімназії №14

Не вистачає, вчителі казали, ну я знаю, української мови, літератури і математики не вистачає.

Є от наприклад по 15-20 підручників, а дітей є 24. Є, наприклад, де є такий варіант, де 12 підручників, а дітей 20.

Тому учні поки змушені вчитися без підручників, або ж ділитися один з одним.

БЛІЦИ УЧНІВ

 Ділимось із сусідкою.

На дошку ідемо писати.

Проблема дефіциту підручників наразі існує майже у всіх регіонах України. Закарпаття поки отримало майже 470 тисяч примірників для 2, 6 та 11 класів. Більшість шкіл області забезпечені підручниками лише на 75%.

Едіта ШЕЛЕПЕЦЬ, методист Департаменту освіти Закарпатської ОДА

Мистецтво, технології, це складає 25% із нашого замовлення. Технології і інформатика інтегрований курс 11 клас не забезпечений цими предметами. Є окремі назви, якими вони не забезпечені. Карпюк автор, але інші є.

У Міносвіти запевняють: у графіки друку вклалися, затримки у доставці. Однак до 1 жовтня школярі отримають усі необхідні підручники, — запевняють у профільному міністерстві. А поки учні можуть користуватися онлайн-ресурсами. Майже уся шкільна навчальна література доступна у електронному варіанті.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід