Громадський транспорт на Закарпатті подорожчає

Опубліковано:

 Автоубусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні з метою приведення їх у відповідність до витрат на утримання автотранспорту, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, посилаючись на відповідне розпорядження голови ОДА Василя Губаля від 19 лютого.

Зокрема, тарифи на перевезення пасажирів для суб'єктів підприємницької діяльності, які є платниками ПДВ, встановлено у розмірі 0,309 грн. за 1 пасажиро-кілометр (без ПДВ), а для суб'єктів підприємницької діяльності, які не є платниками ПДВ, – у розмірі 0,37 грн. за 1 пасажиро-кілометр.
Тариф на перевезення багажу становить 10% від вартості проїзду.

Відповідно до розпорядження, тарифи встановлено без урахування автостанційного збору за обов'язкові послуги, які надають автостанції пасажирам, плати за попередній продаж квитків, страхового платежу за страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті.
Зазначимо, раніше тарифи на перевезення пасажирів в автобусах внутрішньообласного сполучення у Закарпатській області підвищували відповідно до 0,267 грн. за 1 пасажиро-кілометр (без ПДВ) і 0,32 грн. за 1 пасажиро-кілометр з червня 2014 року.

Мукачево нет


Про Захід