Нардеп Валерій Пацкан пояснив, коли буде наказ на ротацію 128-ї ОГПБ

Опубліковано:

На своїй сторінці в мережі фейсбук сьогодні, 22-го лютого, народний депутат Валерій Пацкан спростував інформацію про те, що автобуси, які виїхали із Закарпаття за бійцями 128-ї ОГПБ, не пускають далі Харкова.

“Звертаюсь до родичів бійців 128 гірсько-піхотної бригади!
До мене почала надходити інформація, нібито автобуси, що виїхали за військовослужбовцями, “застрягли” у Харкові. Нібито далі їх не пропускають і це свідчить про те, що хлопців не збираються відпускати на ротацію.

З'ясовував це питання: причин для паніки і хвилювань нема. У ці хвилини колона закарпатських автобусів перебуває у самому Харкові. У них все добре. Чекають ще одну колону, яка їхатиме з Харкова. Зранку вирушать за хлопцями в Артемівськ. Щодо військових, то вони повинні передати техніку і зброю своїм побратимам. І тільки після цього буде видано наказ, і їх відправлять на ротацію.

Ми з колегами по Верховній Раді, а особливо з тими, хто в ходить у депгрупу “Закарпаття”, постійно слідкуємо за ситуацією, тримаємо зв'язок і з владою, і з військовим керівництвом. Тому можемо заявити стовідсотково, що хлопці скоро будуть вдома. Це підтвердив і командир 128-ої бригади Сергій Шаптало, з яким я щойно спілкувався. Він наголосив, що у випадку яких-небудь бодай незначних змін одразу повідомлятиме. Тож, тримаємо комунікацію”, − йдеться у повідомленні нардепа.


Про Захід