Туристів дратує ужгородська тротуарна торгівля

Опубліковано:

Такий аргумент навела ужгородка Андріана Мельникова, яка прийшла на засідання міськвиконкому, щоб знову підняти “вічну” ужгородську проблему.
“Я працюю у сфері туризму і бачу, як туристи дивляться на цей безлад. Що ми їм показуємо? Ми з туристами пройти дорогою на площі Корятовича не можемо”, – емоційно пояснила жінка.
“Буквально на даний момент мої хлопці спільно з представниками МВС проводять рейд. Але, на жаль, розігнати торговців ми не можемо, бо не маємо таких повноважень”, – пояснив глава муніципалів, член виконкому Костянтин Куцов.
“Хай менти не беруть по 50 гривень від торговця і закривають очі. Всі люди кажуть, що 50 гривень досить, щоб лишили в спокої”, – заявила на це ужгородка, чим образила представника міліції на виконкомі.
“Ми місяць тримали пост на Бородіна! Два постових дивилися. Але ж не можемо поставити на всіх місцях. Ми не можемо поставити на всі точки 100 міліціонерів”, – каже він.
Заступник міського голови Ярослав Шафар запропонував: “Створіть ініціативну групу зі свого боку: люди, підприємці, громадяни гуртуються та спільним рейдом йдуть на місце. Справа в тому, що муніципал, якщо щось відбере, отримає виклик до прокуратури через перевищення повноважень”.
Керуючий виконкомом О. Волосянський додав: “Є порожні ринки, на які вони хочуть йти. Але я вважаю, що якщо переселяться на ринки торговці, через деякий час до них підтягнуться й покупці”.
Врешті решт вирішили залучити громадськість, муніципалів, міліції, щоб бути зранку на місцях торгівлі і просто не дозволяти торговцям розкладати продукцію. Через тиждень обговорять, чи дає така тактика якийсь результат.


Про Захід