Соціум

Визнати клієнтку живою та відновити її ідентифікаційний код вдалося завдяки адвокату БПД

Мешканка Ужгородщини звернулася до фахівців Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з проханням допомогти їй у незвичній справі. Жінка хотіла оформити житлову субсидію, проте коли звернулась до податкової інспекції, аби отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, їй відмовили, сказавши, що реєстраційний номер її облікової картки анульовано у зв'язку з її смертю.

На заяву про відновлення реєстраційного номеру облікової картки пані Ержебет отримала відмову Ужгородської ОДПП ГУ ДФС з посиланням на те, що інформацію про смерть фізичної особи до Держреєстру фізичних осіб було внесено Мукачівською ОДПЛ ГУ ДФВ.

Згідно відповіді на адвокатський запит Вікторії Меженни від Мукачівського РВ РАЦС було отримано інформацію про відсутність актового запису про смерть пані Ержебет та наявність запису про смерть мешканки Мукачівщини на ім'я Єржебет та з аналогічним прізвищем. З чого слідує, що у Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС були відсутні підстави для внесення інформації про смерть Ержебет. Аналогічні відповіді на адвокатський запит отримано і від Ужгородського РАЦСу.

У позовній заяві адвокат виклала вимоги клієнтки: визнати протиправними дії 
Ужгородської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області та ДФС України щодо анулювання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, зобов'язати відновити реєстраційний номер облікової картки платника податків та стягнути з ДФС на користь жінки судові витрати по справі у розмірі 352,40 грн.

За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до фахівців місцевих центрів
та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за номером
0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів
у межах України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

43 + = 46