Соціум

Закарпатська митниця на 50% збільшила кількість запитів на експертизу заборонених до ввозу речовин

 

Протягом трьох місяців 2019 року відбулось збільшення на 50% надходження запитів на експертизу з метою виявлення речовин, переміщення яких через митний кордон України заборонено та/або обмежено. У 25 досліджених зразках, або у 92,6 % випадках, виявлено наркотичні засоби, психотропні речовини чи прекурсори. Про це повідомляє Наталія Жук, начальник Закарпатського відділу ДПМЕ ДФС.
– Протягом І кварталу 2019-го року за 80 запитами структурних підрозділів ДФС експертами Закарпатського відділу з питань експертиз та досліджень ДПМЕ ДФС досліджено 184 зразки, в тому числі 90 з метою товарознавчої експертизи на суму понад 44,3 млн грн, що більше у 1,5 разів показника аналогічного періоду минулого року, – зазначає Наталія Жук.
– У лютому цього року проведено дослідження 9 зразків (23,7 кг) бурштину, вилученого в зоні митного контролю митного поста “Тиса” Закарпатської митниці ДФС. Також одним із прикладів ефективно проведеної роботи експертами Закарпатського відділу є здійснення 2-х товарознавчих експертиз на суму 20,9 млн грн та 20,5 млн грн по вилучених Закарпатською митницею ДФС в зоні митного контролю митного поста “Ужгород” тютюновмісних виробів, – інформує начальник Закарпатського відділу ДПМЕ ДФС про цікаві випадки товарознавчих експертиз.
Варто зазначити, що в Закарпатському відділі з питань експертиз та досліджень ДПМЕ ДФС двоє фахівців отримали кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів, видані Фондом державного майна України, ТОВ “Українська комерційна школа”. Працівники успішно склали кваліфікаційні іспити та підтвердили фаховий рівень підготовки оцінювача за програмою базової підготовки за напрямом оцінки майна “Оцінка об'єктів у матеріальній формі” та спеціалізаціями в межах напрямів: 1.3 “Оцінка колісних транспортних засобів”, 1.7 “Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність”, інформує ДФС у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − = 9