Соціум

У Мокрянському лісомисливському господарстві стартувала всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”

 

Висаджено понад 1 млн саджанців, інформує ЗОУЛМГ.

Довгоочікувана весна дійшла і до гірських районів Закарпаття, а це означає що у тамтешніх держлісгсопах розпочалась лісовідновлювальна кампанія. Так у Мокрянському лісомисливському господарстві стартувала всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”.
Більше 20 учнів допомогли лісівникам у залісненні ділянки площею один га. На ній висадили понад 5 тис. саджанців серед яких левова частка бука звичайного, а також ялини, ясеня, явора та ялиці. Учням садити дерева доводиться не вперше, тож пропозицію лісівників, в школі радо сприйняли.
Цього року Мокрянське лісомисливське господарство заліснить понад 282 га. З цієї площі безпосередньо посадка проходитиме на 113 га., на решті площі лісівники сприятимуть природному поновленню. Слід зауважити, що за останні роки йде тенденція до зменшення площ суцільних зрубів, а тому лісовідновлення також зазнає змін. 
Традиційно на згаду про допомогу лісівникам у “зеленій” акції, останні вручили дітям приємні подарунки. У свою чергу школярі пообіцяли й надалі долучатись до лісовідновлення та доглядати за лісом, який саджали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 41 = 49