Соціум

Рівненські фіскали провели 53 фактичних перевірок торгівлі підакцизною продукцією

З метою недопущення порушень вимог чинного законодавства в сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, протягом січня-березня поточного року, працівниками ГУ ДФС у Рівненській області  проведено 53 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі та виявлено 47 порушень. Зокрема, виявлено випадки реалізації: алкогольних напоїв без ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями; тютюнових виробів без ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами; алкогольних напоїв без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку; тютюнових виробів без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку; фальсифікованої горілки. 
Також встановлено випадки порушення встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на алкогольні напої; реалізації тютюнових виробів за цінами вищими від встановленого виробником таких виробів максимальних роздрібних цін; реалізації алкогольних напоїв в підприємствах торгівлі, які не мають статусу підприємств громадського харчування; реалізації алкогольних напоїв особам до 18 років; реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які не обліковані у встановленому порядку та недотримання касової дисципліни; реалізації тютюнових виробів поштучно; реалізації алкогольних напоїв через РРО не зазначений в  не зазначений  в ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями,
За виявлені порушення вимог чинного законодавства в сфері обігу підакцизних товарів до суб'єктів господарювання винесені фінансові санкції на загальну суму 658,7 тис. грн., з них до місцевих бюджетів надійшло 390,43 тис. гривень. З незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на загальну суму 10,3 тис. гривень.
Працівниками підрозділів фіскальної служби області проведено 8 перевірок з питань зберігання та реалізації пального. За виявлені порушення винесені податкові повідомлення на загальну суму 364,5 тис. гривень, інформує ГУ ДФС у Рівненській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 4