Соціум

Малі міста Закарпаття закликають поділитися великими враженнями

 

На засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося 10 квітня, презентовано проект “Малі міста – великі враження” – конкурс культурно-мистецьких проектів для громад з населенням до 50 тисяч людей. У ньому можуть взяти участь усі закарпатські міста, окрім Ужгорода і Мукачева.

На реалізацію даного проекту уряд виділяє 50 млн. грн., що дасть змогу реалізувати близько ста таких подій у невеликих містах України. З 15 квітня розпочнеться прийом заявок, а його переможці будуть оголошені 5 липня і саме з цієї дати розпочнеться реалізаціїя проектів, що мають завершитися до 20 листопада. Цьогорічній конкурс пройде під гаслом “Дивись, Україно!”. 

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан зазначив, що малі міста у всьому світі є зберігачами культурної спадщини та національної ідентичності. Дуже знаково, що цього року, як і обіцяв глава уряду, суттєво збільшено фінансування конкурсу. Асоціація міст України дякує Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману за підтримку цієї вкрай важливої ініціативи, завдяки якій невеликі громади отримують можливість розвиватися, зростати та ставати культурними центрами з власним потенціалом. Я пишаюся тим, що наша Асоціація залучена до такої доброї справи!

Закарпатське РВ АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

50 − = 49