Березнянщина перейняла естафету акції «Майбутне_лісу_у_твоіх_руках»

Опубліковано:

 

На території Лютянського лісництва, ДП “В. Березнянське ЛГ” за участю школярів шкільного лісництва Лютянської ЗОШ, учора, 4 квітня, відбулась Всеукраїнська акція “Майбутне_лісу_у_твоіх_руках”, інформує ЗОУЛМГ.

Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” проводиться на теренах нашого району регулярно. Головна мета – озеленення раніше зрубаних територій, популяризація лісівничої професії серед дітлахів та молоді, наглядна демонстрація копіткої праці лісівників при посадці лісу та догляду за ним. Значна увага звертається на формування свідомої позиції громадян у справі відповідального лісокористування.

Разом з працівниками ДП “Великоберезнянський лісгосп” висаджували молодий ліс учні 8,9,10 класів Лютянської ЗОШ І-ІІІст., заступники керівників владних структур, органів місцевого самоврядування. Із задоволенням долучилися до садіння молодих деревцят начальник відділу лісових ресурсів та охорони праці Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства, начальник Держекоінспекції в Закарпатській області, підприємці, художник В.Свалявчик та ін.

Після того, як майбутній ліс був висаджений, юним помічникам лісівників щиро подякувала за сумлінність директор лісгоспу Ольга Олень. Школярам на згадку про акцію було подаровано пам'ятні подарунки.

Діти довго ділилися позитивними враженнями від зробленого, від щастя, яке відчули, закладаючи майбутній ліс. А це, як ніщо інше важливіше, тішить лісівників, адже на зміну їм прийде нове, гідне покоління, якому небайдужа доля нашого довкілля, яке мудро продовжуватиме лісову справу на землі.

Усі учасники акції набули досвіду з садіння лісових культур, ознайомилися з виробничими турботами лісівників та отримали позитивний настрій від спілкування з весняним лісом. Їм було приємно, що посаджені на позитиві деревця, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде милувати око і приносити користь. Такі акції дають змогу молоді зрозуміти, скільки часу і зусиль потрібно, аби виростити ліс, також дозволяють по-іншому оцінити власну і чужу роботу, вкладену у примноження зеленої скарбниці краю.

На ділянці створювались часткові культури в місцях відсутності підроста, основна порода, якою заліснювали раніше зрубані ділянки – Ялиця біла (Abies alba).

Про Захід