Події

За хабар у 200 доларів США прикордонник заплатить 25,5 тисяч гривень штрафу (Фото)

 

Берегівський районний суд Закарпатської області визнав винним інспектора прикордонної служби пункту пропуску “Лужанка” Мукачівського прикордонного загону у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Львів та прокурори військової прокуратури Західного регіону України задокументували факт вимагання та отримання прикордонником неправомірної вимоги.

15 лютого йому було повідомлено про підозру.

18 лютого обвинувальний акт скеровано до суду.

У суді було доведено, що обвинувачений отримав від громадянина 200 доларів США неправомірної вигоди. Ця сума коштів була “винагородою” за безперешкодне переміщення поза пунктом пропуску тютюнових виробів через державний кордон України до країн європейського союзу.

У ході судового засідання обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю.

Вироком суду інспектора прикордонного загону було визнано винним та призначено покарання у вигляді 25 тисяч 500 гривень штрафу та позбавлення права обіймати посади у правоохоронних органах та на підприємствах установах, організаціях державної форми власності, пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських функцій строком на 3 роки.

Управління захисту економіки в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =