Культура

В Ужгороді офіційно відкрили “Медовуха Фест” (Фото)

 

Сьогодні в Ужгороді провели офіційне відкриття щорічного гастрономічного фестивалю, присвяченого медовому напою – “Медовуха Фест”. 

Нагадаємо, фестиваль стартував напередодні, на нього приїхали понад три десятки виробників із Закарпаття: бджолярі, винороби, фермери тощо, а також привезли сири із сусідньої Івано-Франківщини.

На сцені організатор – голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях – зазначив, що фестиваль проводять уже ввосьме та запросив ужгородців і гостей міста дегустувати представлені їжу та напої, скуштувати страви закарпатської кухні.
Розважали й невеликою концертною програмою: виступили музичний гурт “Гудацька Тайстра”, народний фольклорно-етнографічний ансамбль “Ужгород” та вокальний ансамбль “Писанка”.

На ярмарку можна придбати різні сорти меду, пилок, прополіс, солодощі на основі меду та багато іншого. “Господиня” фестивалю, що відображено в його назві, – медовуха. Пасічники презентують різні її види, діляться секретами приготування.

Триватиме “Медовуха Фест” до вечора неділі, 17 лютого. На сцені – “вільний мікрофон”, тож усі охочі можуть долучитися до концертного супроводу. 

Прес-служба Ужгородської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48 + = 54