З Берегова до Ужгорода: неповнолітні так хотіли побачити батьків, що втекли з притулку

Опубліковано:

Вихованці дитячого притулку у Берегові настільки люблять своїх батьків, братиків та сестричок, що втекли до них в Ужгород. Однак батьки такому візиту не зраділи…

Двоє підлітків: 14-річний ужгородець Карл та його 13-річний приятель Андрій (імена змінено) житель району втекли з притулку Берегівщини, щоб провідати своїх непутящих батьків – пише Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС.
 
В неділю, 6 липня, близько 10.50 години, вихованців Берегівського дитячого притулку самовільно залишили виховний заклад та зникли у невідому напрямку. На пошуки втікачів були задіяні працівники кримінальної міліції у справах дітей області. 
 
Вжитими заходами працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського міськвідділу та Берегівського райвідділу міліції неповнолітні були знайдені в обласному центрі – молодший біля одного з супермаркетів по вулиці Капушанській, а старший біля продуктового магазину в “Новому районі” Ужгорода. Біля магазинів хлопці просили у перехожих гроші, щоб купити їжу та квитки на автобус до одного з сіл Ужгородського району, де живе родина Андрія. Батьки ужгородця Карла, не надто зраділи появі сина та його приятеля… Зі слів підлітків, вони залишили притулок для того, щоб провідати своїх батьків, братиків та сестричок. 
 
Зазначимо, що до Берегівського притулку хлопці потрапили з дитячих притулків Волинської області та Львова, куди потрапили за бродяжництво та жебракування. На щастя, працівники міліції розшукали підлітків-втікачів та повернути їх у виховний заклад живими й здоровими. 
Про Захід