Соціум

Голова Рахункової палати вручив польському колезі орден Ярослава Мудрого з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю Польщі

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав Президента Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофа Квятковського зі 100-річчям інституції і вручив йому орден князя Ярослава Мудрого під час конференції “Роль і виклики державного аудиту в сучасному світі” у Варшаві, що відбувається в рамках 100-річчя створення Вищої палати контролю Республіка Польща. 

“Ми в Україні високо цінуємо внесок Вищої палати контролю Республіки Польща та особисто її Президента в розбудову державного фінансового контролю в Україні і хочу поінформувати всіх присутніх, що нещодавнім Указом Президента України Президента Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофа Квятковського було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого. Це одна з найвищих нагород України. Київська Русь за часів Ярослава Мудрого була великою і могутньою державою Європи. За численні реформи та досягнення, що мали позитивний вплив на розвиток Русі, князь отримав прізвисько Мудрий. І цей орден  – символ вдячності українського народу, визнання особистого внеску президента Вищої палати контролю Польщі в розбудову україно-польських відносин”, – зазначив Валерій Пацкан.

Він відзначив, що Вища палата контролю Республіки Польща в багатьох аспектах є взірцем для наслідування. Інституція займає гідне місце в системі державної влади Республіки Польща і заслужила великий авторитет і повагу світової спільноти вищих органів фінансового контролю. “Сьогодні NIK – це професіоналізм і відповідальність. Тож не дивно, що рівень довіри у Вищої палати контролю найвищий серед державних установ Польщі”, – додав Голова Рахункової палати. 

Валерій Пацкан підкреслив, що у Рахунковій палаті відчувають і цінують підтримку польських колег. 

“Рахункова палата України напевно не має більшого друга і партнера, ніж NIK. Лише один приклад – наприкінці минулого року 50 працівників Рахункової палати підвищували кваліфікацію у навчальному центрі Вищої Палати Контролю Польщі. Протягом тижня вони вивчали європейську практику проведення аудитів ефективності”, – зауважив Голова Рахункової палати.  

Він додав, що минулого року між вищими аудиторськими офісами України і Польщі була підписана Львівська декларація співробітництва та партнерства. Сторони домовились розвивати співпрацю, обмінюватися досвідом у галузі аудиту та проводити разом (а також за участю вищих органів фінансового контролю інших країн-членів EUROSAI) міжнародні аудити в сферах, що становлять особливу важливість для обох країн. 

Управління інформаційної політики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =