Соціум

У Кам'янці готуються до гастрономічного фестивалю BestCookFest-Podillia

 

З 28 лютого по 2 березня у Кам'янці проведуть фестиваль  ресторанних технологій BestCookFest-Podillia, повідомляє Depo.Хмельницький.

Плануються майстер-класи провідних фахівців кулінарного мистецтва, презентації тематичних страв від гостей з-за кордону та іменитих гастрономічних закладів і розважальна програма.

Цього року, після Києва, Харкова та Львова, фестиваль приймає туристичний комплекс в с. Врублівці. Організаторами виступає Український кулінарний союз (УКС) та Слобожанська гільдія кулінарів УКС. Однак проходитиме все в мальовничому куточку Поділля і Кам'янці зокрема.

За словами судді національних кулінарних конкурсів у Хорватії, Туреччині, Македонії, члена Асоціації кулінарів “Західна шеф-група” Галини Локай, на фестиваль запрошені такі поважні гості, як президент Всесвітньої асоціації спільнот шеф-кухарів Томас А. Гуглер, координатор арабського сектору ICC, президент Асоціації Taste of Peace Саркіс Якубян, почесний довічний член Всесвітньої асоціації спільнот шеф-кухарів WACS від Словенії Ізток Легат та інші почесні судді міжнародних конкурсів.

А от взяти участь у фестивалі-конкурсі може кожен бажаючий кухар зі стажем чи юніор. Номінації уже визначені – це ресторанний сервіс, практичний клас (закуски, супи, овочеві страви, страви з риби, морепродуктів і м'яса), арт-клас (цукрові квіти, художня робота з тіста, карвінг), змагання барменів. З собою потрібно мати весь кухонний інвентар та продукти. Місцем для приготування і необхідною технікою всі будуть забезпечені.

Відомо, що серед конкурсантів – гості з різних куточків України, а також Хорватії, Македонії, Греції, Туреччини, Молдови, Саудівської Аравії, Словенії, Маврикій, Ізраїлю, Албанії. Однак реєстрація на участь триватиме ще до 20 січня. У рамках фестивалю передбачено не лише гастрономічний конкурс, але й екскурсії нашим містом для гостей заходу, культурно-мистецька програма, фаєр-шоу у нічній фортеці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =