Соціум

Львів’яни викуплять будинок для Центру Опіки Сиріт

 

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook отець Степан Сус написав і закликав долучатись до збору коштів. 

Центр Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви має намір викупити приміщення на вул. Короленка, 7 у Львові, яке Львівська облрада виставила на аукціон. Відтак було оголошено збір коштів для уможливлення викупу. Міська рада Львова підтримує цю ініціативу та у лютому перерахує одноденну зарплату працівників для Центру Опіки Сиріт. Відтак мерія закликає усіх охочих долучитись до ініціативи, щоб спільними зусиллями викупити приміщення в обласної влади для потреб Центру.
У Львові триває дискусія навколо приміщень для діяльності Центру Опіки Сиріт на вул. Короленка. На сьогоднішній день обласна рада не реагує на прохання Церкви, міського голови Львова, депутатського корпусу та громадських активістів, щодо передачі приміщень на вул. Короленка для потреб Центру Опіки Сиріт. Всупереч прохань громади Львова, Львівська обласна рада виставила ці приміщення на продаж.

“Міська рада підтримує ініціативу збору коштів для уможливлення викупу цього приміщення та перерахує одноденну зарплату працівників для Центру Опіки Сиріт. Тим закликаємо усіх інших свідомих громадян, бізнес підтримати ініціативу, щоб спільними зусиллями викупити приміщення в обласної влади. Однак ми не залишаємо надії, що депутати обласної ради все ж вирішать це питання на користь Центру Опіки Сиріт”, — наголосив Євген Бойко, в. о директора департаменту “Адміністрація міського голови ЛМР.

Реквізити:

Місія “Центр Опіки Сиріт” Української Греко-Католицької Церкви

Адреса: м. Львів, 79 000, пл. Святого Юра, 5

Тел.: (097) 295−36−06, (096) 749−79−80

Призначення платежу: “Добровільна пожертва”

р/р 26 003 053 749 934

ПАТ “ПриватБанк”

МФО 325 321

ЄДРПОУ 37 527 309
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 4