Соціум

Тернопільці і хмельничани встановили новий рекорд України

 

У День Соборності мешканці цих двох областей під час акції “Збруч – ріка єднання” підняли понад 3 тисячі синьо-жовтих прапорів, інформує  IA ZIK .

Акція єднання вже традиційно проходить 22 січня на межі Тернопільської та Хмельницької областей. Представники двох регіонів зустрічаються на мосту через річку Збруч. Це символізує єднання українських земель, колись розділених цією рікою.

Цього року акцію відзначали у всіх районах, якими області межують одна з одною. Основні урочистості відбувалися на межі Борщівського району (Скала-Подільська) Тернопільщини із Чемировецьким Хмельницької (село Гуків).

Тернополяни з хмельничанами встановили рекорд, піднявши понад три тисячі прапорів

 

Спершу назустріч вирушили дві колони, в одній з яких люди тримали полотно синього кольору, а в іншій – жовтого. На мості через річку між обома областями два полотнища з'єднали і утворили прапор.

Після цього учасники акції вирушили до Гукова, де і зафіксували рекорд. Відбулося це біля пам'ятника головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

“У рамках відзначення 100-річчя проголошення акта Злуки сьогодні у Гукові був встановлений рекорд – найбільша кількість державних прапорів на одній локації”, – розповіли в обласній раді.

Участь в урочистостях взяли керівники Тернопільської, Хмельницької, а також Львівської областей, народні депутати України, представники громад з різних регіонів України.

Тернополяни з хмельничанами встановили рекорд, піднявши понад три тисячі прапорів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − = 9