Події

В УжНУ відрахували трьох іноземних студентів-хуліганів

 

Наразі збирається документація про їх подальшу депортацію з країни, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Поліція Ужгорода проводить перевірку інциденту за участі нетверезих іноземців. Встановлено, що своїми неправомірними діями чоловіки порушили статтю 173 КУпАП, тобто вчинили дрібне хуліганство. Дане правопорушення задокументували співробітники поліції Ужгорода. 

Про вчинок студентів-іноземців повідомили до ректорату університету , де вже прийняли рішення про відрахування порушників з закладу. Наказом від 21 січня, трьох іноземців відрахували. 

Університет у свою чергу підготував відповідний пакет документів про відрахування зазначених осіб та найближчим часом ці документи передадуть до міграційної служби, представники якої вже вирішать питання щодо доцільності їх перебування на території України, та у випадку порушення ними вимог законодавства – скасує їх посвідки на проживання, що стане підставою для їх депортації з країни.

Закарпатська поліція продовжує дбати про правопорядок та безпеку мешканців області та працює над тим, аби не допустити будь-яких правопорушень у межах Закарпаття.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 53 = 56